piektdiena, 12. jūlijs, 2024
"TP Riga" SIA / Technical Partners Int. Inc.
Vienības gatve 109, Riga, LV-1058, Latvia

Logo +371 29255223 ,
Logo ed.kalvins@tpriga.lv
 
Ievads
Inženieris:              Cik daudz jūs prasiet?
Advokāts:              1000 € stundā.
Inženieris:              Vai es lūdzu varētu izmantot piecu minūšu Jūsu laiku?

Mēs labi zinam, kad mums vajadzīga palīdzība, mēs visi vēlamies vislabāko pakalpojumu par viszemāko cenu - ātri. Tieši tāpēc Tehniskie partneri pielāgo savu darbību lai pielāgotos šadai vajadzībai.

"Mūsu komanda" sadaļā, jūs redzēsiet vairākus speciālistus, kuri nav Tehnisko partneru dalībnieki. Mēs visi saprotam, ka klients ir gatavs maksāt par pievienotās vērtības pakalpojumiem – bet neko vairāk. Mūsu stratēģiskās alianses ar citiem speciālistiem ļauj mums sniegt kvalitatīvus pakalpojumus mūsu klientiem, lai viņi maksā tikai par to, ko viņi vēlas un par to, ko viņi saņem. Mēs arī cenšamies samazināt izmaksas izmantojot modernas tehnoloģijas, kā piemēram, Skype, un efektīvu rakstveida paziņojumus, lai samazinātu neproduktīvu darbību, p.p. transportu laiku, gaidīšanu un neskaidrības.
 
Mēs saprotam, ka efektīva komunikācija ir kritiska projekta sekmīgai realizēšanai. Mūsu izveidotā PM-PROformance™ projektu vadības sistēma (http://pm-proformance.com/) tika attīstīta vairāku desmit gadu laikā strādājot mazākos uzņēmumos kur projektu vadības principi arī ir nepieciešami, bet kur vadība nevar atļauties to personālu, kas tiek izmantota tradicionālās projektu vadības apstākļos kā būvējot tiltus, ceļus vai tirdzniecības centrus.

Tehniskie partneri strādā ar šiem vadītājiem sniedzot couching pakalpojumus ja viņi nevar atļauties algot pilnu slodzu projektu vadības personālu. Tomēr labi rezultāti panākti.

Bet sapratīsm, kas ir svarīgs!

Mums, rakstiska dokumentācija nav rakstīta dokumentācija. Tā ir daļa domāšanas process, kas vajadzīgs, lai saprastu informāciju lai izvairītos no kļūdām. Pierakstī informāciju liek cilvēkiem visu izdomāt, būt atbildīgam un ļauj citiem šo informāciju pārskatītu un sniegt komentārus. PM-PROformance™  pamats ir Lietotāju Prasību Specifikācija (angliski – User Requirement Specification - URS), kas pasaka piegādātājam, kas vajadzīgs, vai informācijas memorandu (IM), kas paskaidro investoram vai stratēģiskam partnerim, projektu mērķu, kas nepieciešas, un kas tiek piedāvāts investoram. Un tas viss beidzas ar projektu vai ražotnes dokumentāciju, kas arhīvos firmas vērtīgo informācijo un aizsargā īpašnieka intelektuālo īpašumu (IP) gadījumos, ja darbinieks aiziet no firmas.

Mēs saņemam īpašu gandarījumu palīdzot klientiem realizēt sekmīgus projektus, attīstīt eksportu tirgus, palīdzot ar investīcijām, un veicinot īpašniekiem saprast kas TIEŠĀM notiek viņu firmā, pielietojot kontroles sistēmas un atskaites lai nodrošinātu firmas rentabilitāti.

Tas ir tas, kas liek pasaulei griezties. Nav šaubu, ka mēs Jums varam izpalīdzēt padarīt Jūsu dzīvi vieglāku un patīkamāku. Mēs labprāt ar Jums tiktos un pārrunāt kā.

Ar cieņu,
 
 
 
 
 
 
Edvīns Kalviņš,
Valdes priekšsēdētājs,
Technical Partners International Inc., / “TP Riga” SIA
+371 29 255 223