svētdiena, 03. decembris, 2023
"TP Riga" SIA / Technical Partners Int. Inc.
Vienības gatve 109, Riga, LV-1058, Latvia

Logo +371 29255223 ,
Logo ed.kalvins@tpriga.lv
 
Jaunumi ....

2017.g. maijs: Ar gandarījumu ziņoju, ka pārstāvēsim Kanādas TWD https://www.twdepcm.com/ Ba;tojas reģionā. TWD piedāvā inženierpakalpojumus, un iepirkumu un celtniecības vadību. Tie ir eksperti naftas un gāzes jautājumos, darbībā ar cauruļ vaduiem un terminaļiem, atjaunojamās enerģijās, ķīmiskā apstrādē, un darbību ar pārtikas un dzērienu ražošanu. 
 
 
 
2016.g. novembris: Ēriks Seminovs no Toronto, Kanādā, pievienojās Tehniskiem parneriem kā tirdzniecības vadītājs. 
 
2016.g. oktobris: Edvīns Kalviņš (Tehnisko partnera īpašnieks) tiek pārvēlēts Kanādas Tirdzniecības Palāta Latvijā (www.cancham.lv) priekšsēdētāja amatā, un Indra Sproģe-Kalviņa (TP Riga Administrācijas un Finansu Direktore) valdes locekļa amatā. 
 
2016.g. augustā: Ar gandarījumu ziņoju, ka pārstāvēsim membraPure  http://www.membrapure.de/ Baltijas reģionā. membraPure piedāvā ūdens attīrīšanas sistēmas, tiešsaistes TOC analizatorus, aminoskābes analīze - jonu hromatogrāfijas. 
 
2015.g. oktobris: Edvīns Kalviņš (Tehnisko partnera īpašnieks) tiek ievēlēts Kanādas Tirdzniecības Palāta Latvijā (www.cancham.lv) priekšsēdētāja amatā, un Indra Sproģe-Kalviņa (TP Riga Administrācijas un Finansu Direktore) valdes locekļa amatā. 
 
2015.g. oktobris: Mēs aicinām jūs iepazīties ar LAR Procesu analizatoru AG jaunākām ziņām LAR News 3-2015 Dairy.pdf ar rakstiem par pienu pārstrādi un sprādziena bīstamību. Jūs esat laipni aicināti apmeklēt LAR Process Analysers AG (http://www.lar.com/) PEFECT, Antverpene, Beļģija,  stendē 108 & 123. Lūdzu sazinaties ar Edvīnu Kalviņu (ed.kalvins@tpriga.lv) tālākai informācijai.
 
2015.g. oktobris: Tehniskie Partneri ar gandarījumu ziņoju, ka piedāvājam  ASV bāzēto Mike Kilgore mentoringa pakalpojumus firmas vadībai. Viņš nodrošina mentoringa pakalpojumus vadītājājiem, kuri cīnās lai iegūtu augstāku produktivitāti, uzlabojot zināšanas, stratēģijas un prasmes pievēršot uzmanību iekšējai pārliecībai un cik labi tā atbalsta vai sabotāžē šos centienus. Ar to viņš palīdz vadītājiem līdzsvarot iekšējo pārliecību tā ievērojami uzlabotu darbību. www.executivementoring.solutions. Šis pakalpojums papildina TP pārstāvja pakalpojumus  http://tpriga.lv/representative-services palīdzot ārvalstu uzņēmumu īpašniekiem attīstīt savu savu vietējo vadību atzīt nepilnības, tikt ar tām galā, un optimizēt darbību.
 
2015.g. oktobris: Esam priecīgi paziņot ka John Birchmore, viens no Tehnisko Partnera stratēģiskajiem partneriem, ir iecelts  kā direktors Power Wood Ltd. Power Wood Ltd ir attīst biomasu enerģijas projektus, galvenokārt Kanādā, kur plāno attīstīt četrus 41MWe koģenerācijas ražotnes. Johns būs atbildīga par biomasas piegādi, kas sasniegs aptuveni 1,5 miljoni tonnu gadā četrām ražotnēm. Viņš turpinās direktora pienākumus SHREWS Ltd un turpina pārraudzīt attīstības projektus Baltkrievijā, Baltijas valstīs un Brazīlijā. Tas aplicina Tehniskās Partners komandas spējas. 
 
2015.g. septembris: Tehniskie Partneri sveica Transcontinental Consulting Company (TCC)  un Sam Davidovičs kā stratēģisko partneri starptautisko projektu attīstībā. TCC ir daudznozaru konsultāciju uzņēmums strādājot starptautiskā tirgu galvenokārt Centrālajā Āzijā. Specializējās celtniecības formēšanas / atbalsta sistēmās, celtniecības tehnikā un materiālos, un piedāvā arhitektūras pakalpojumus izmantojot partneru uzņēmumus. TCC atbalstīs TP savos projektos.
 
2015.g. septembris: Ar gandarījumu ziņoju, ka CREA Promotion un Olga Melnikova ir pievienojušies TP stratēģiskā partnera grupai. CREA Promotion darbojās ar integrētas mārketinga komunikācijām, sabiedriskām attiecībām un pasākumu organizēšanu http://www.creapromo.com/. Tas kuplina TP pārstāvniecības pakalpojumu programmu http://tpriga.lv/representative-services un zīmolu konsultāciju pakalpojumus ko piedāvā  Ink Tank http://theinktank.com/, kas atbalsta mūsu klientu biznesa attīstību Baltijas valstīs un Ziemeļamerikā. 
 
2015.g. septembris: Tehniskie Partneri ir gandarīti paziņot, ka tagad pārstāvam Skotijas Dryden Aqua Baltijas valstīs, kas ir ūdens kvalitātes jūras bioloģisko uzņēmums ar inovatīvu, ilgtspējīgu attīrīšanas tehnoloģijām kurš piedāvā AFM® aktivēto filtru mediju (http://www.drydenaqua.com/). Tas papildina mūsu ūdens attīrīšanas produktus, kas ieskaita LAR ūdens analizatorus http://www.lar.com/home.html.  
 
2015.g. augusts: Esam gandarīti sveikt Baltic Business Centre un Gunu Miskarovu un Raiti Režaju http://balticbusinesscentre.com/ kā stratēģiskajie partneri uzņēmējdarbības attīstītai starp Baltijas valstīm un Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Guna un Raitis vada birojus Dubajā un Rīgā, lai veicinātu uzņēmējdarbību starp Latviju un AAE. Specialitātes ieskaita  koģenerācija (enerģija no atkritumiem) un pārtikas produktu ražošanu.
 
2015.g. augusts: Jūs esat laipni aicināti apmeklēt Centec (www.centec.de)  vadošajā tirdzniecības alus un dzērienu ražošanas procesu iekārtša izstādē, BrauBeviale Nirnbergā, Vācijā, no 2015. g. 10. līdz 12. novembra un simpoziju pie Centec 2015. g. 9. novembrī, (bez maksas). Lūdzu sazinaties ar Edvīnu Kalviņu (ed.kalvins@tpriga.lv) tālākai informācijai. 
 
2015.g. jūlijs: Augusta investīciju projektu saraksts ir pieejams investoriem, kuri meklē iespējas pelnīt naudu. Lūdzu sazinaties ar Edvīnu Kalviņu (ed.kalvins@tpriga.lv) tālākai informācijai.
 
2015.g. jūlijs:  Tehniskie Partneri ar prieku sveic Mase Exim un Radživ Asthana stratēģisko partneru lokā attīstīt uzņēmējdarbības iespējas starp Baltijas valstīm un Indiju un Apvienoto Arābu Emirātiem. Rajiv darbojas veiksmīgos uzņēmumos abās valstīs un vēlas izmantot TP stratēģisko partneru grupas sinerģiju. Uzsvars būs darbi ar investīciju projektiem, koģenerāciju, filmu ražošanu un imports/eksports. 
 
2015.g. jūlijs: Ar prieku paziņoju, ka Tehniskie partneri pārstāv Bizphuket http://bizphuket.net/ piedāvājot investīcijas un nomas iespējas nekustamos īpašumos kā arī atvaļinājumus Phuket, Taizemē Baltijas valstīs sadarbībā ar Ria Tours http://www.riatours.lv/  Rīgā.
 
 
2015.g. maijs: Jūs esat laipni aicināti apmeklēt LAR Process Analysers AG (http://www.lar.com/) ACHEMA stendē C87 11.1 hallē ārā F2.0 / stende A2. Lūdzu sazinaties ar Edvīnu Kalviņu (ed.kalvins@tpriga.lv) tālākai informācijai.
 

2014.g. jūlijs: Kopā ar ClarityPlus, Ink Tank, un Trillium Technology Group no Kanādas, esam sākuši piedāvāt tirgus attīstības pakalpojumus eksportēt produkciju uz Kanādu. Tas arī var veicināt eksportu uz ASV, un sagatavo Eiropas uzņēmumus visaptverošai ekonomikas un tirdzniecības nolīgumam (CETA), Kanādas / Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības līgumam, ko paredz realizēt 2015 beigās http://ec.europa.eu/trade/policy/countries-and-regions/countries/canada/. Tas nodrošinās papildu eksporta iespējas ES uzņēmumiem.
 
2014.g. maijs: Esam sākuši piedāvāt Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus. Jau no 1994. gada esam piedāvājuši plašu pārstāvniecības pakalpojumu programmu saviem ārvalstu klientiem, pārstāvot viņu intereses Baltijā. Mēs esam pilnveidojuši un paplašinājuši resursus, lai grāmatvedības pakalpojumus varētu sniegt Latvijas uzņēmumiem un Latvijā strādājošiem ārzemju uzņēmumiem.   
 
2014.g. aprīlis: Sākam piedāvāt uzņēmējiem investīciju un partneru meklēšanas pakalpojumus,  pamatojoties uz Kanādā (http://venturelab.ca/) apgūto pieredzi un mūsu izstrādāto PM-PROformance™ projektu vadības sistēmu (http://pm-proformance.com/), kas dod iespēju Klientam saņemt skaidru, koncentrētu, finansiāli izdevīgu un laiku saudzējošu „ceļa karti”, lai tiktu  pie investoriem un/vai stratēģiskajiem partneriem.
 
2014.g. februāris: Ar gandarījumu paziņojam, ka mēs esam saņēmuši Kanādas firmas „Hydroclave Systems Corp” (http://hydroclave.com/) zemas temperatūras tvaika sterilizatoru izplatītāja tiesības Baltijas tirgū, kas paver iespējas ārstniecības iestādēm, aviosabiedrībām un pasažieru pārvadātājiem efektīvi atrisināt infekciju izraisošo, atkritumu neitralizēšanu.